BOSCH REXROTH
The Drive & Control Company

Bosch Rexroth, müşterilerine hidrolik, elektrikli tahrik ve kontrol, dişli teknolojileri
ve doğrusal hareket ve montaj teknolojilerini tek kaynaktan sunar.

Rexroth’un dünya çapında ağı sayesinde, sadece yatırımlarınız için gerekli güvenliği elde etmekle kalmaz, aynı zamanda uluslar arası kaynaklarınızı birleştirmenizi sağlayan global bir oyuncunun gücünden faydalanırsınız.
Tutkumuz, başarınızda itici güç rolü oynamaktır. Çünkü bu daima teknik yeterliliğin yanı sıra farkı yaratan insanların dayanağıdır. Biz müşteri odaklı çalışırız ve amacımız sizi başarıya ulaştırmaktır.

servo-kontrol

En İyi Çözümler

Tahrik ve kontrol teknolojisinin öncüsü olan Rexroth’un “Elektrikli Tahrik ve Kontrol” bölümü, sahada test edilmiş premium çözümler bekleyen müşterilerimiz için ideal bir sağlayıcı konumundadır. Rexroth, pazardaki yenilikçi firmalardan biridir ve hareket kontrol için çok sayıda patentli komponent sunar. Eğer Pazar ihtiyaçlarınızın karşılanacağı ve daha yüksek performans seviyelerine ulaşacağınız çözümler arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Tüm ürünlerimiz açık mimari standartlarında ve kalite yönergelerine uygun olarak üretilmektedir.

servo-kontrol2

Dünya Liginde Birlikte Oynayalım

Rexroth’un dünya çapında ağı sayesinde, sadece yatırımlarınız için gerekli güvenliği elde etmekle kalmaz, aynı zamanda uluslar arası kaynaklarınızı birleştirmenizi sağlayan global bir oyuncunun gücünden faydalanırsınız. Bu yaygın ağımız bizi, “Elektrikli tahrik ve kontrol çözümleri” konusunda, hem Avrupa hem de Amerika pazarında güçlü bir yere sahip olan dünyanın yegane tedarikçisi konumunda tutmaktadır. Tüm bu faktörler, bizi uluslararası projeler için bile optimum çözümleri başaran esnek bir partner haline getirmiştir.

servo-kontrol4

Makineniz Tutkumuzdur

Tutkumuz, başarınızda itici güç rolü oynamaktır. Çünkü bu daima teknik yeterliliğin yanı sıra farkı yaratan insanların dayanağıdır. Biz müşteri odaklı çalışırız ve amacımız sizi başarıya ulaştırmaktır. Bu yüzden de bu denli işimize adanmış ve istekliyiz. Sizin takımınızın bir parçası olarak, yenilikçi ürünler ve sistemler üretebiliriz. Eğer daha çok öneri ve hizmet istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

servo-kontrol3

Uzmanlarla Çalışın

Vaad, madalyonun bir yüzüdür – endüstriyel tecrübe ise öteki yüzü. Rexroth ile her ikisini de elde edersiniz. Rexroth, yılların endüstriyel tecrübesi ile oluşturduğu ve spesifik ihtiyaçlarınızı karşılayacak, sizlerin isteğine uyarlanmış çözümler sunar. Rexroth, sürekli olarak endüstri odaklı kalabilen tek tedarikçidir.Yüksek başarıyla, sayısız kilit projeye imza atan uzmanlarımıza güvenin. Bu geniş tabanlı, özelleşmiş bilgiye güvenin.